گریه رضاییان بعد از پاس گل(عکس)

وبسایت تفریحی کـــولـاکــ91 | K o O l A k 9 1

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

آخرین ارسالی های انجمن

ارسال‌های دفاع راست پرسپولیس تا دقیقه 5+90 دربی هشتاد و یکم به در بسته می‌خورد اما او بعد از اینکه کارش را انجام داد و در گل تیمش موثر بود روی زمین نشست و خستگی به در کرد.

عکس و ادامه ی متن در ادامه ی مطلب...


 

به گزارش "کولاک91"،به نقل از ورزش سه بدون شک یکی از پُر کارترین مردهای دربی 81 رامین رضاییان مدافع راست پرسپولیس بود که با نفوذهای خوبش موجب آزار مدافعان کناری استقلال شد. او ارسال‌های زیادی به محوطه جریمه و دهانه دروازه استقلال داشت اما مهاجمان پرسپولیس از این فرصت‌ها بهره لازم را نمی‌بردند یا آبی پوشان هر طور بود اجازه نمی‌دادند سانترهای دقیق او به مقصد برسد و آن را دور می‌کردند.

علاوه بر این موارد رضاییان حضور موثر و به موقعی در حملات پرسپولیس داشت به نحوی که بعضی دقایق او را می‌توانستیم به عنوان فوروارد راست پرسپولیس بدانیم. تکرار این کار او نتیجه داشت و تیمش موفق شد در آخرین دقیقه دربی هشتاد و یکم در ریباند شوت او توسط بنگستون به گل تساوی دست پیدا کند و آنها را از شکست تلخی رهایی بخشد.

رضاییان بعد از اینکه دوندگی زیادی داشت و تلاش زیادش برای نباختشان نتیجه بخش بود روی زمین نشست، چشمانش را بست و با حالتی اشک‌بار نفس راحتی از اینکه مقابل هوادارانشان شرمنده نشدند کشید.

گریه ی رضاییان بعد از پاس گل

مطالب مرتبط

تظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش