[RB:Blog_And_Post_Title]

::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

[RB:Blog_Title]

زمان جاری : یکشنبه 19 مرداد 1399 - 6:44 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم
قوانین انجمن
تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را قبول دارید.
در انجمن از هر گونه توهین ، بحث های الکی و بی موضوع و هر کاری که باعث پایین آمدن انجمن می شود خودداری کنید در غیر اینصورت اخطار می گیرید و در صورت تکرار از آمدن به سایت محروم می شوید.
از کلمات زشت در تایپیک ها استفاده نمی کنید (تحت هیچ شرایطی...)
توهین به مدیران ، پلیس ها، کاربران ویژه و فعال و تمامی کاربران دیگه به شدت ممنوع است و بدون تذکر ابتدا 5 اخطار و در صورت تکرار از آمدن به سایت محروم می شوید.
اگر درباره موضوعی نمیدانید بپرسید تا اشتباه نکنید اگر آن موضوع در انجمن بود از انجمن استفاده کرده و تایپیک بزنید اگر نبود به کاربرانی که میدانید آن موضوع را می دانند پ.خ بزنید تا دچار مشکل نشوید.
پس از تکمیل ثبت نام از قسمت قوانین انجمن، قوانین کلی ر ابخوانید...
ایمیل واقعی خود را بنویسید در صورت مشاهده ی ایمیلی غیر واقعی کاربر خاطی ابتدا اخطار گرفته و در صورت تکرار محروم می شود...
قوانین انجمن طی دوره هایی و بر اساس صلاح دید تیم مدیریت ممکن است اصلاح و برخی موارد عوض شود پس از قسمت قوانین انجمن از این تغییرات مطلع شوید تا با مشکلی مواجه نشوید(در صورت تغییر در تابلو اعلانات نصب می شود.)
با قبول کردن این قوانین است که شما عضو انجمن و سایت کــــوووولـاکـــ91 می شوید پس هیچ عذر و بهانه ای از طرف کاربر خاطی قابل بخشایش نیست...
با تشکر مدیر کل سایت
moisrex